Aatrox CT S14 - Aatrox Counter - Aatrox Counterleri - Sihirdarct.com


Aatrox CT S14 – Aatrox Counter – Aatrox Counterleri

 Aatrox CT S14 – Aatrox Counter – Aatrox Counterleri

Herkese selamlar, bu makalemizde sizlere Aatrox CT şampiyonlarını listeledik. Listelemiş olduğumuz Aatrox CT şampiyonları, Sezon 13‘ün güncel verilerinden oluşmaktadır. Aatrox CT S14 şampiyonları ile oyunda bir adım öne geçerek, rekabette avantajlı duruma geçebilirsiniz. Tabi ki bu şampiyonları almanız kesin bir şekilde maçı kazanacağınız anlamına gelmiyor ancak sizi avantajlı konuma geçireceğini söyleyebiliriz.

Aatrox, bir üst koridor şampiyonudur ve oldukça güçlüdür. Hele ki feed durumda olan bir Aatrox, içinizden geçebilir ve oyunu kazandırabilir, daha doğrusu karşınızdaysa size oyunu kaybettirebilir. Aatrox CT şampiyon listesi, tamamen istatistiki verilere dayanılarak oluşturulmuştur. Bu nedenle “kardeşim ben Aatrox ct şampiyonu aldım neden kazanamadım” gibi bir sitemde bulunmanız yanlış olacaktır. Velhasıl kelam, Aatrox’a karşı alttaki şampiyonlardan birini seç geç agaaaaa.

Aatrox’a karşı güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Aatrox’a Karşı Güçlü Şampiyonlar (Aatrox CT)

Aatrox’a Karşı Zayıf Şampiyonlar

Aatrox’a Karşı Nasıl Oynanır?

Aatrox’a karşı oynarken Aatrox aranızdaki mesafeyi kapatmak için E+Q combosunu kullanacaktır. İlk Q yu tutturursa ikincisinden kaçınmak için Aatroxa doğru, üçüncüsünden kaçınmak içinse dışarı doğru yürümeniz gerekmekte. W sunun etki alanından çıkmak için geriye doğru gitmek yerine yanlara doğru yönelmeniz sizi daha rahat kurtaracaktır.

Aatrox’un Yetenhackleri

  • Pasif – Ölümün Ulağı: Belli aralıklarla Aatrox’un bir sonraki normal saldırısı, hedefin azami canına bağlı olarak ilave fiziksel hasar verir ve Aatrox’u iyileştirir.
  • Q – Darkin Kılıcı: Aatrox devasa kılıcını yere çarparak fiziksel hasar verir. Kılıcını üç kez ve her defasında farklı bir etki alanına doğru savurabilir.
  • W – Cehennem Prangası: Aatrox yere vurarak isabet alan ilk rakibe hasar verir. Şampiyon ve büyük canavarlar çabucak etki alanından çıkmazsa orta kısma sürüklenir ve yeniden hasar alır.
  • E – Karanlık Hücum: Aatrox rakip şampiyonlara hasar verdiğinde pasif olarak iyileşir. Yetenek etkinleştirildiğinde Aatrox belli bir yönde atılır.
  • R – Dünyaların Sonu: Aatrox şeytani biçimini gözler önüne sererek yakınındaki rakip minyonları korkutmasının yanı sıra saldırı gücü, iyileşme artışı ve hareket hızı kazanır. Aatrox bir şampiyonu alt ederse, etkinin süresi artar.

Veriler Blitz’den alınmıştır.

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!