Ezreal CT S14 - Ezreal Counter - Ezreal Counterleri - Sihirdarct.com


Ezreal CT S14 – Ezreal Counter – Ezreal Counterleri

 Ezreal CT S14 – Ezreal Counter – Ezreal Counterleri

Ezreal’i benim gibi sevmeyenler derneğine üyeyseniz Ezreal CT içeriğimize hoş geldiniz… Ezreal ne oynamasını beceririm ne de karşısında oynamayı, hele ki iyi bir Ezreal oyuncusu karşıma denk geldiyse aman boz oyunu boz boz boz. Ben Sihirdarct.com‘un sahibiyim ama LoL’ü kaç yıldır oynarım, hiç iyi oynayamam çünkü LoL bence ve genel tanı olarak oynadıkça, iyi olunabilecek bir oyun değil. Yani CS oynarsın e$$ek değilsen aim’in gelişir. Neyse, konuyu çok dağıttık. Konumuz Ezreal CT şampiyonlarının neler olduğu, he mi de S14’te yani Sezon 13’te Ezreal counterları listesine bakıyoruz.

Ezreal counter içeriğimizde yer alan şampiyonları alarak, sizden önce oynamış, istatistiki olarak Ezreal’ı genelde yenen şampiyonlar aşağıda yer almaktadır. Bu şampiyonları aldınız kesin bir şekilde kazanacaksınız diye bir şey yok tabi ki. Bundan dolayı sizin de birazcık “oyuncu” olmanız gerekmektedir. Bu şampiyonlar sadece sizi bir “tık” avantajlı konuma getirecektir. Ezreal CT S14 karşınızda…

Ezreal’a Karşı Güçlü Şampiyonlar (Ezreal CT)

Ezreal’a karşı güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Ezreal’a Karşı Zayıf Şampiyonlar

Ezreal’a Karşı Nasıl Oynanır?

Ezreal’a karşı oynarken Q yeteneğinden dürtülmemek için minyonların arkasında durun. Ezreal’ın koridor ittirebilme yeteneği zayıf bu yüzden minyonları rakip kuleye itebilirsiniz. Erken safhada çok mana kullanan bir şampiyon bu yüzden bol bol takas girip manası bitirmeye çalışın. E yeteneği tek kaçış yeteneği, kullandığında tüm focusunuzu Ezreal’a çevirin.

Ezreal’ın Yetenhackleri

  • Pasif – Büyü Gücü Yükselişi: Ezreal her yetenek isabet ettirdiğinde 5 defaya kadar birikecek şekilde saldırı hızı artışı kazanır.
  • Q – Gizemli Atış: Ezreal bir rakip birime isabet etmesi halinde bütün bekleme sürelerini düşük miktarda azaltan bir enerji oku atar.
  • W – Özüt Akışı: Ezreal, isabet ettiği ilk şampiyon veya harita hedefine yapışan bir küre fırlatır. Eğer Ezreal kürenin etkisi altındaki bir rakibe vurursa küre patlayarak hasar verir.
  • E – Sihir Geçişi: Ezreal yakındaki bir hedef konuma ışınlanır ve ateşlediği güdümlü ışınla en yakındaki rakip birime saldırır. Özüt Akışı etkisi altındaki rakiplere öncelik verir.
  • R – İsabet Dalgası: Ezreal, hasar veren bi dalga yollar. Dalga minyonlara falan daha az hasar veriyor.

Veriler Blitz’den alınmıştır.

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!