Garen CT S14 - Garen Counter - Garen Counterleri - Sihirdarct.com


Garen CT S14 – Garen Counter – Garen Counterleri

 Garen CT S14 – Garen Counter – Garen Counterleri

Kardeşim, Garen bu Garen! Her ne kadar iyi oynasanız da, Garen CT çarını da alsanız sizi alt edebilecek güçte mannnnnnnyak bir şampiyon. Bundan dolayı aslında bu sayfayı hazırlıyoruz ama tamamen istatistiki bir durum olduğundan dolayı sizde çalışması konusunda bir garanti sunmuyoruz. Bir anda kafanızda belirecek olan Garen’in ultisi ile kendinizi gri ekranda bulabiliyorsunuz.

Her neyse konumuz bu değil! Bu sayfada sizler için güncel Garen CT S14 çarlarını derledik. Bu şampiyonları alarak Garen’e karşı avantajlı olabilirsiniz. Bu şampiyonlar Garen’e karşı yenme oranları daha yüksek olanlardır(Garen CT), bu şampiyonları seçmek sizi karşılaşmada önde başlatır diyebiliriz ama geriye kalan her şey sizin omuzlarınızda. Garen counterları ‘nı aldınız diye kazanacaksınız diye bir şey yok, yine az buz oynamanız gerekiyor. Kardeşim ben Garen’e karşı alttaki counter şampiyonlarından birini aldım ve halen daha koridorda eziliyorum mu diyorsun? O zaman yapmanız gereken sakinliğinizi koruyup, ormancınızın yardımını beklemek olacaktır. Böylece oyunu kazanma ihtimalinizi iyice artırmış olur ve koridorda başarılı olabilirsiniz.

Garen’e karşı alabileceğiniz güçlü şampiyonlar (yani Garen CT) ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Garen’e Karşı Güçlü Şampiyonlar (Garen CT)

Garen’e Karşı Zayıf Şampiyonlar

Garen’e Karşı Nasıl Oynanır?

Garen’e karşı oynarken slow atan yeteneğiniz varsa atmadan önce Garen’in Q yeteneğini kullanmasını bekleyin çünkü Garen Q su üzerindeki yavaşlatma etkilerini silebiliyor. Koridorda takastan sonra Garen’in pasifi ile can doldurmasına izin vermeyin, sürekli düz vuruş ile pasifini bozun. Garenden önce seviye 2 olmaya çalışıp agresif oynayın.

Ayrıca bkz: Yasuo CT

Garen’in Yetenhackleri

  • Pasif – Metanet: Garen bir süre hasar almaz ise her saniye can kazanır.
  • Q – Amansız Hücum: Garen hız kazanır ve yavaşlatma etkilerinden kurtulur. Bir sonraki saldırısı rakibine hasar verir ve onu susturur.
  • W – Cesaret: Kalkan ve sıvışma kazanır.
  • E – Yargı: Dönen ** saldırısı… Garen kılıcını çevirerek yakındaki rakiplerine hasar verir.
  • R – DemaciaAAAA: Garen rakibine fena bi’ hasar verir.

Veriler Blitz’den alınmıştır.

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!