Sett CT S14 - Sett Counter - Sett Counterleri - Sihirdarct.com


Sett CT S14 – Sett Counter – Sett Counterleri

 Sett CT S14 – Sett Counter – Sett Counterleri

Üst koridorun vazgeçilmez şampiyonlarından birisi olan Sett, tabi ki üst koridorda yine kan almaya devam ediyor. Durum bu şekilde olunca da oyuncular Sett için Counter şampiyon arayışına giriyor. Sihirdarct olarak sizlere Sett CT içeriği hazırladık ve Sezon 13‘teki karşılaşma istatistiklerine bağlı olarak güncelledik ki güncel bilgiler ile oyununuzu oynayabilesiniz… Sett CT için içeriğimizi aşağıya kaydırabilir ve Sett’e karşı genellikle koridoru kazanmış (yani Sett CT) olan şampiyonları görebilirsiniz. Unutmayın Sett counterları her zaman oyunu kazanamaz, biraz da oyuna ve size bağlıdır kıpssss. Hadi Sett CT S14 içeriğimize geçelim…

Sett’e Karşı Güçlü Şampiyonlar (Sett CT)

Sett’e karşı alabileceğiniz güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Sett’e Karşı Zayıf Şampiyonlar

Sett’e Karşı Nasıl Oynanır?

Sett’e karşı oynarken koridorda onunla düz vuruş takasına girmeyin. Early game’i çok güçlü. Mesafenizi koruyarak savaşın. Can barının altındaki bar dolduğunda W atacaktır. Bar ne kadar dolu olursa W hasarı o kadar çok olur. W yu orta alanından yerseniz aldığınız hasar gerçek hasar olacak. Skillden kaçamasanız bile en azından hasarı gerçek hasar olarak almayın. Takım savaşlarında pozisyonunuza dikkat edin.

Kaynak: Blitz

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (2)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

cihat 2 sene önce

**** sette karsı malp aldım iflahımı **** bu nasıl ct.

    lolct 2 sene önce

    kanka sen oynayamamışsın, yoksa oranlarda malp yeniliyor sett’e yani.