Samira Ct S14 - Samira Counter - Samira Counterleri - Sihirdarct.com


Samira CT S14 – Samira Counter – Samira Counterleri

 Samira CT S14 – Samira Counter – Samira Counterleri

Samira CT şampiyonlarını alarak, Samira’ya karşı büyük bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Samira oldukça güçlü ve saçma bir çardır. Kuleden aldığı hasarı engellemek de ne demek ya? Böyle bir şampiyon olunca mecbur olarak Samira’ya karşı counter çar almamız gerekiyor. Samira CT şampiyonlarını listelediğimiz içeriğimizde bulunan hero’ları pick’leyerek samiraya karşı üstün olarak oyuna başlayabilirsiniz ancak karşınıza smurf bir Samira geldi ise lose almanız kaçınılmaz olabilir. Tabi ki bu durum tamamen oynayışınıza bağlı olarak değişmektedir.

Samira’ya karşı oynarken çok dikkatli olmanız gerekmektedir ve stun atan bir support ile oynamanızı öneririm çünkü uçup kaçan bir şampiyon olan Samira’dan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Samira counter hero aldıysanız, kendinizi oyuna 1-0 başlamış sayabilirsiniz. Ancak tabi ki tamamen oynayışınıza bağlı olarak maçı kazanabilir/kaybedebilirsiniz. Burada rakibinizin nasıl oynadığı ve takımınızın da nasıl oynadığı çok büyük öneme sahiptir.

Samira’ya karşı alabileceğiniz güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Samira’ya Karşı Güçlü Şampiyonlar (Samira CT)

Samira CT  Sezon 13 için güncellenmiştir.

Samira’ya Karşı Zayıf Şampiyonlar

Ayrıca bkz: Yone CT

Samira’ya Karşı Nasıl Oynanır?

Samira’ya karşı oynarken mesafenizi her zaman koruyun. Karşısına Caitlyn gibi uzun menzilli şampiyon alırsanız rahat bir koridor safhası geçirirsiniz. Q sunu atışını yememek için minyon arkası durun. Hasarınızda önemli rol oynayan atış yeteneğiniz varsa kullanmak için Samira’nın W sunu basmasını bekleyin. Çünkü Yasuo W su gibi çalışıyor ama 360 derece her atışı engelleyebilir. Kitle kontrolünüz varsa Samira Ulti atar atmaz kullanın ve Ultisini bozun.

Veriler Blitz’den alınmıştır.

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!