Yone Ct - Yone Counter - Yone Counterleri (S12) - Sihirdarct.com


Yone Ct – Yone Counter – Yone Counterleri

 Yone Ct – Yone Counter – Yone Counterleri

LoL oynarken karşınıza Yone geldi ve hangi şampiyonu alacağınızı bilmiyor musunuz? Sizler için hazırladığımız Yone CT rehberimizde bulunan şampiyonları Yone’ye karşı pick’leyerek harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Yone CT çarlarını listelediğimiz bu içeriğimizde bulunan çarları almanız size artı katacaktır, %100 o koridoru kazanmanızın garantisini tabi ki veremeyiz. Sadece Yone counter şampiyonlarını, Yone’ye karşı alarak büyük bir avantaj elde etmiş olursunuz, öbür türlü siz durmadan ölürseniz ya da oyunu bilmiyorsanız tabi ki yenileceksiniz.

yone lol

Yone’ye karşı alabileceğiniz güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Yone’ye Karşı Güçlü Şampiyonlar (Yone CT)

Yone’ye Karşı Zayıf Şampiyonlar

Yone’ye Karşı Nasıl Oynanır?

Yone’ye karşı oynarken Yone E skillini hata yapıp kaçmak için atarsa E yi attığı konumda bekleyin çünkü oraya geri dönecek. Menzilli şampiyonlar alıp erken oyunda onu dürtebilirsiniz. Yone E yeteneğini kullandığında o konuma tekrar döneceği için yetenek atışlarınızı bekletin ve döndüğü gibi kullanın böylece kaçamayacak. 2 Q stackleyip 3.sünü kullandığında 3.Q sizi havaya savuracak bu yüzden hortumu stacklediğinde geri çıkın. İyi bir zamanla Ultisinden sıçra ile kaçın.

Aslında Yone, oynamasını bildikten sonra çok kolay alt edilebilecek şampiyonların arasında yer alıyor. Çünkü “E” yeteneği ile kaçmaya kalkışamaz, yürüyerek, Q ve R yeteneği ile sizlerden kaçabilir ancak bunlarda her zaman olmuyor. Kısacası koridorda Yone’ye karşı yenildiyseniz, safe oynamanız sizler için en iyisi olacaktır. Bunun yanı sıra tabi ki Yone CT şampiyonlarını seçerek maça 1-0 önde başlayabilirsiniz.

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!