Aurelion Sol CT S14 - Aurelion Sol Counter - Aurelion Sol Counterlerı - Sihirdarct.com


Aurelion Sol CT S14 – Aurelion Sol Counter – Aurelion Sol Counterlerı

 Aurelion Sol CT S14 – Aurelion Sol Counter – Aurelion Sol Counterlerı

Aurelion’a 2023’te yeni bir rework geldi ve oyuncular neye uğradığını şaşırdı. Birkaç yama geçmesine rağmen halen daha güçlü olan Aurelion Sol’a CT arayışları devam ediyor. Son istatistiklerden derlenen Aurelion Sol CT içeriğimizi sizlere sunuyoruz… Rework’ün ardından oldukça güçlenen ve tekrardan oynanarak canlanan Aurelion Sol ile alakalı olarak bizler de CT sayfamızı güncelledik ve sizlerin talebini karşılıyoruz. İçeriğimizde Aurelion Sol’e karşı lane’de kazanan ve kaybeden şampiyonları bulabilirsiniz. Bu içerik tamamen istatistiklere dayanarak oluşturulmuştur, CT şampiyon aldınız ve Aurelion Sol’e karşı koridoru kazanacaksınız diye bir şey maalesef yok…

İçeriğimizde Aurelion Sol Counter’larını bulabilirsiniz ve yakında sizler için bu makaleyi detaylı bir şekilde eklemeler yapılacak. Şu anki Aurelion Sol CT verileri de S14’e uyarlanmış şekilde günceldir.

Aurelion Sol’e Karşı Güçlü Şampiyonlar (Aurelion Sol CT)

Aurelion Sol’e karşı alabileceğiniz güçlü şampiyonlar ve tavsiyeler aşağıda listelenmiştir. Önerileriniz varsa yorumlarda belirtebilirsiniz.

Aurelion Sol’e Karşı Zayıf Şampiyonlar

Aurelion Sole’e Karşı Nasıl Oynanır?

Aurelion Sol’e karşı oynarken takaslarda Q yeteneğini yememeye çalışın. Minyonları sürekli rakip kule altına itmeye çalışın. Böylece Sol minyon almak için manasını bitirecek ve üsse dönmek zorunda kalacak. Aurelion Sol E yeteneği sayesinde çok rahat ve hızlı roam atabilir. Roam atmasını engellemek için koridorun ortasında bir totem yerleştirin ve gideceği koridora göre takım arkadaşlarınızı uyarın. (güncel değil, şu an rework geldi)

Kaynak: Blitz

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!