Bel'Veth CT S14 - Bel'Veth Counter – Bel'Veth Counterlerı - Sihirdarct.com


Bel’Veth CT S14 – Bel’Veth Counter – Bel’Veth Counterlerı

 Bel’Veth CT S14 – Bel’Veth Counter – Bel’Veth Counterlerı

Herkese selamlar, evet Riot Games yine harika bir çar ortaya çıkarmış; Bu sefer ki çarımızın adı Bel’Veth, biraz Vel’Koz‘un ismini andırmıyor değil tabi ki. Peki bu Belt’Veth, 12.11 yaması ile çıktı geldi de oyunun anasını ağlatıyor arkadaşlar! Bilmiyorum oyununuza denk geldi mi? Benim birkaç kez karşıma geldi ve oyunu gerçekten domine edebilen bir yapısı olduğunu gözlemliyoruz. Muhtemelen gelecek günlerde bu şampiyona bir dengeleme gelecektir. Neyse, biz konumuza gelelim. Sihirdar CT olarak, Bel’Veth’in de CT şampiyonlarını paylaşmamız gerekiyor. Peki Belveth CT şampiyonlar neler?

Bel’Veth counterları konusuna gelmeden önce biraz daha çardan bahsetmek istiyorum. Şahsen baktım gayet iyi ve ormanda iyi işler çıkarıyor. Alıp bir deneyeyim dedim, 2 maç attım gerçekten de oldukça işlevsel bir şampiyon olduğunu söyleyebilirim. Bu arada orman harici başka bir lane’de oynanabileceğini de pek düşünmüyorum.

Güncelleme: Belveth artık o kadar çok tercih edilen bir çar değil, en azından “altın eloda”. İlk çıktığı zaman ne domineydingdi be abi. Neyse altta Belveth CT yer alıyor, incelersiniz.

Neyse artık BelVeth CT konumuza gelelim…

Not: 11 Haziran 2022 tarihi itibariyle şu anda aşağıdaki veriler Blitz‘den alınmıştır ancak şampiyon yeni çıktığı için bu Belveth CT verilerinin doğruluk payı muammadır.

BelVeth’e Karşı Güçlü Şampiyonlar (BelVeth CT)

BelVeth’e Karşı Zayıf Şampiyonlar(Belveth’in yendiği)

Ayırca bkz: irelia CT

lolct

LoL Ct rehberi ve LoL rün rehberi hakkında yazılar yazar.
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!